Органні концерти Олени Мацелюх
Activity 01Concert

QuadroOrgan

Date and time

21 November 2019, Thursday 19:00

Познайомтеся з чотирма композиторами, музика яких по-особливому звучить на органі. Для цього інструменту писали не тільки в часи Баха, але і сучасні митці втілюють свої грандіозні задуми саме в органній царині. Кожен з них має індивідуальний почерк, своє бачення світу та музичний стиль. Але разом вони органічно поєднуються в одну програму, яка зачарує вас незабутньою атмосферою.

Богдан Котюк – львівський композитор, музикознавець, диригент, музично-громадський діяч, педагог. Стилістика композиторської творчості формується на поєднанні постмодерного та пізньоромантичного трактування принципів музичного розвитку. Особливу увагу в композиціях станов­лять пошуки нового, нешаблонного формотворення.

Святослав Луньов — український композитор, автор симфонічної, камерної, хорової, фортепіанної та електроакустичної музики. Також серед його творів є опери та музика до кіно. Він ніколи не йде найлегшим шляхом та не схиляється до компромісів.

Вячеслав Назаров — український композитор. Член Національної Спілки кінематографістів України. Значну частину своєї творчості придяліє органній музиці.

Войцех Кіляр — польський композитор, що народився у Львові. Композитору здавалося - як сам казав - що він відкрив філософський камінь. «Немає нічого красивішого, ніж нескінченний звук або співзвуччя, це саме і є найглибша мудрість, а не ці наші фокуси з алегро сонати, фугою, гармонією».

Олена Мацелюх – орган

Б. Котюк – Фанфари
С. Луньов – Апокрифи
Б. Котюк – Benedictus
В. Назаров – "Духовна музика": 1ч.Єрусалим, місто вічності. 2ч.Гефсиманська молитва. 3ч.  Суд. 4. Розп'яття
В. Кіляр – Introitus
Б.Котюк – Sanctus

Photo and video

Thumb