Activity 05Theater

Проданий сміх

Date and time

16 October 2019, Wednesday 13:00

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу.Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком. Потрібно лише обрати квиток на місце,  помарковане відповідним чином.  

Філософську повість-казку «Тім Талер або проданий сміх» часто називають Фаустом для дітей. Це історія про веселу дитину, що проміняла свій сміх на здатність вигравати будь-який заклад. Хоч ця повість неодноразово перевидавалася та екранізувалася, але в театрі Тім Талер – гість не частий. Тому, це буде чи не перша в Україні театральна версія «Проданого сміху» - твору видатного Джеймса Крюса, нагородженого медаллю Андерсена за вагомий внесок у світову дитячу літературу.  
 

Режисер-постановник - Лариса Діденко
Режисер з пластики - Людмила Пернепесова
Художники - Олена Зотова, з.д.м. України Дарія Зав'ялова
Художник-аніматор – Світлана Швед
Проекції – Ася Кравчук
Cвітло – Світлана Коренькова    

Дійові особи:
п.Лора Рікет – заслужена артистка України Гапа Ольга,
Мачуха Тіма - Романчук Ірина, Крилова Олена
п.Бебер - Кузь Любов, Скляренко Олена,
Тім Талер - Хавунка Анастасія-Марія, Дерпак Ярослав,
п.Рікерт - Гулюк Ігор, Курило Юрій,
Стерничий Джоні - Данчук Ігор, заслужений артист України Кравчук Олексій, Барон Троч - Бартков Дмитро, Росчіс Андрій, Крешимир - Когут Василь, Сілецький Андрій
Студентів - грають студенти-актори Першого театру: Н. Калинюк, Н.Бонящук, В. Плебенський, А. Ковтуненко, Р.Колачник, К. Арнаут, Д.Хромов, В. Дикий. Вони ж грають і гопників, мешканців Кривих завулків, відвідувачів іподрому, пасажирів трамвая, помічників Троча/Салех-Бея/Толіну/Пеннімена, матросів, відвідувачів шинка, журналістів і навіть диван Троча.

Увага!  
Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.  
Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.  
Повернути квиток можна не пізніше ніж за 30 хв до початку вистави.    
Не викуплені місця для людей з інвалідністю за 2 год до вистави анульовуються.