Activity 05Theater

Пауза

Date and time

08 December 2019, Sunday 18:00

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу.Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком. Потрібно лише обрати квиток на місце,  помарковане відповідним чином.      

Вистава створена в рамках Театральної резиденції “Пам’ять. Тожсамість. Ми” за підтримки Українського культурного фонду.
Головні герої вистави - сучасні львів’яни. Як ми себе бачимо? Чого ми хочемо? Хто ми, взагалі, такі? Які історії ми можемо розповісти іншим і самим собі? Що хочемо розповідати і що не хочемо?
Вистава “Пауза” - це суцільні питання. Режисер Космін Матей задає їх акторам, аби зрозуміти чим живе сьогодні Львів. Це довгі розмови про нашу українську реальність, про те, якою вона є і якою може бути. Про нас. Наші мрії, страхи, бажання. Щось, про що нас ніколи не питали, але нам завжди хотілося висловитись. Це пауза - момент, коли можна передихнути, роздивитися довкола. побачити себе та інших. Поговорити про це.
Через призму особистих історій, думок та рефлексій учасників-акторів вистава говоритиме про наше з вами повсякденне життя.Однак, життя як айсберг - ми бачимо лише вершечок, а основна його матерія приховується за поверхнею звичної рутини.Що ж там, у життєйських глибинах? Щось неявне, приховане, неочевидне - але дуже важливе. Пора зробити ПАУЗУ і поглянути туди, униз, убік, уверх - через завісу притертої повсякденності. Як ми виглядатимемо без своєї звичної шкіри?

Режисер: Космін Матей (Румунія)
Драматургиня: Ірина Гарець
Сценографія: Космін Матей, з. д. м. України Мар’ян Савіцький
Актори:
Наталія Алексеєнко
Богдана Бончук
Катерина Волівецька
Мар’яна Кривдик
Юрій Курило
Любов Мовчан
Марія Самсонова 
Марія Станькевич

Тривалість вистави: 2 год 30 хв.

Увага!   
Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.   
Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.   
Повернути квиток можна не пізніше ніж за 30 хв до початку вистави.     
Не викуплені місця для людей з інвалідністю за 2 год до вистави анульовуються.