Activity 01ConcertActivity 17Club

Palina у Львові

Date and time

27 October 2019, Sunday 20:00

Цієї осені у Львові виступить Palina, чарівна виконавиця з Білорусі з презентацією альбому «Грустные песни».
PALINA - співачка та авторка пісень з Мінська. В 2011 році почала музичну кар'єру під псевдонімом Республіка Поліна, з 2013 виступає на фестивальних та концертних майданчиках Білорусі, України, Литви та Польщі. У 2018 році Palina стала фіналісткою українського шоу «Х-фактор». Останній реліз - альбом "Сумні пісні" відбувся цього року.
Професійний підхід і талант співачки синтезувалися в 9 треків, близьких кожному, хто хоч раз в житті завмирав від краси або відчував мурашки від авторської пісні. 
ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ПОДІЮ?
1. Послухати наживо фіналістку українського шоу «X-фактор»
2. Заспівати хором хіти Стусани, Хармс, Твітар, Бродський, Сарафан і __
3. Насолодитись гарною та мелодійною білоруською мовою. Концерти Поліни підкуповують теплом, а яскрава і чиста музика в поєднанні з красивим магічним голосом переносять слухачів в стан душевного спокою.Поліна пише музику, яка звучить лагідно і дуже щиро. Купуй квитки вже зараз та насолодись краплею тепла серед похмурих, холодних днів цієї осені.
Коли?20:0027 жовтня!FESTrepublic
Дивись та слухай:  Альбом «Грустные песни» - на Apple MusicInstagramFacebookSoundcloud THE FLOW «Palina "Грустные песни" — послушайте классный электропоп-альбом».

Photo and video