філармонія
Activity 01Concert

Остап Шутко. Неперевершені

Date and time

13 December 2019, Friday 19:00

13 листопада Остап Шутко у Львові!
Концерт видатного скрипаля - це справжнє свято для усіх любителів музики. Адже його концерти дуже відрізняються від концертів "академічних" музикантів. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка. Тут є все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і якась особлива домашня атмосфера, коли слухач почуває себе, як найбажаніший гість на сімейному святі.
Разом зі своєю суперсімейкою він презентує програму НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!
Цю програму родина Шутків показала у багатьох містах України і її вже побачили більше  20000 глядачів.

І ось 13 грудня концерт в рідному Львові у філармонії!
Крім Остапа Шутка в концерті візьмуть участь піаніст Роман, якого називають "Лістом ХХІ століття", і який випустив два власних альбоми Piano Explosion і Piano Energy, скрипаля Назара, який вже у віртуозності переганяє свого батька та віолончеліста Андрія, який хоч і має лише 9 років, уже об'їздив зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну, є переможцем не одного міжнародного конкурсу і точно не поступається талантом своїм старшим братам.
Звичайно концерт був би неповним, якби в концерті не було дружини Остапа, блискучої віолончелістки Ольги Шутко! Ви почуєте її віртуозну гру і тембр її "медової" віолончелі, унікального інструмента, якому більше 300 років!


Родина Шутків  - це дійсно унікальне явище не лише в українській, але світовій культурі.
Батьки і діти на одній сцені,  кожен з яких супер віртуоз. Прийшовши на концерт, можна побачити, як виглядає сім'я, де усі, від малого до великого, займаються однією улюбленою справою! І це просто неймовірно!