Activity 01Concert

Орест Смовж/Євгенія Єрмачкова

Date and time

17 December 2017, Sunday 19:00

Шедеври світової класики у виконанні музикантів, що підкорили Старий та Новий світ, прозвучать в Органному залі 17 грудня.

Орест Смовж – скрипка (Україна-США)
Євгенія Єрмачкова – фортепіано (Україна-Німеччина)
Програма:
Й. Брамс. Соната для скрипки з фортепіано №2 Ля мажор, ор. 100
Л. ван Бетовен. Соната для скрипки з фортепіано №4 ля мінор, ор. 23
В. А. Моцарт. Соната для скрипки з фортепіано До мажор, KV 303
А. Веберн. 4 п'єси для скрипки з фортепіано
М. Равель. "Циганка" для скрипки з фортепіано

Скрипаль Орест Смовж є одним із представників сучасного покоління виконавців, чий талант вирізняється високопрофесійністю та багатогранністю. Випускник Національної музичної академії України ім.П.Чайковського та Консерваторії ім.Юнґ Сів Тоха в Сінгапурі. В даний час він -
аспірант Університетського коледжу ім. Торнтона (США) під керівництвом всесвітньовідомої скрипальки Мідорі Ґото.
Переможець міжнародного конкурсу ім.Т.Вронського (Варшава 2015). Брав участь у багатьох міжнародних конкурсах. Гастролює в країнах Європи, Америки та Азії.
Є організатором таких українських музичних фестивалів, як "Дзензелівські вечори класичної музики", співорганізатором "Днів музики Баха" у Львові та багатьох інших.

Євгенія Єрмачкова закінчила КССМШ ім. М.В. Лисенка та магістратуру НМАУ ім. П.І. Чайковського в класі Заслуженої артистки України, професора Толпиго Наталії Кирилівни.З 2013 вона студентка Університету мистецтв Фолькванґ (Ессен, Німеччина), де займається з такими викладачами як Хісако Кавамура, Євген Синайський та Арнульф фон Арнім. В творчому доробку Євгенії майстер-класи з Дмитрієм Башкіровим, Лілею Зільберштайн, Робертом Левіним, Борисом Блохом та іншими.
Лауреатка міжнародних конкурсів в Україні, Італії, Франції, Росії. Виступає як солістка та ансамблістка з концертами в Німеччині, Нідерландах, Україні, бере участь у фестивалях, серед них Klavier-Festival Ruhr (Klavier-Marathon, 2015, 2017), [email protected] (Бонн, 2015), International Holland Music sessions (2015).
Отримувала стипендію DAAD та швейцарського фонду Clavarte.