Activity 01ConcertActivity 01Best events on Gastroli.ua

Антиконцерт

Date and time

01 January 2021, Friday 00:00

Шановні Українці, Громадяни!

У такій складній ситуації кожен бізнес повинен бути соціально відповідальним. Ми маємо спрямувати усі зусилля на те, щоб зупинити поширення Sars CoV 2. Ключова компетенція нашої компанії — це продаж квитків. Ми вирішили використати це у боротьбі з пандемією, тому перепрофілюємо наш сервіс на платформу для збору коштів.

Ми прагнемо знайти ресурси для закупівлі тестів, масок і необхідного медобладнання, іншої допомоги, тощо... Для цього ми анонсуємо на Gastroli.ua "Антиконцерт" і просимо придбати благодійний квиток вартістю 100, 500 або 1000 гривень. Усі одержані кошти ми відкрито спрямуємо на боротьбу із COVID 19. Зі свого боку ми купимо першу сотню квитків на суму 100 000 гривень а також інвестуємо в рекламну кампанію "Антиконцерту". Він не матиме ані часу, ані місця проведення, але матиме дещо більше — можливість врятувати людські життя.

Ми запрошуємо долучитися до проєкту артистів та блогерів, з якими товаришуємо багато років. Також просимо ЗМІ розповсюдити лінк на "Антиконцерт". Але з найголовнішим звертаємося до Вас. Долучайтеся, будь ласка! Розповсюджуйте інформацію і купуйте свій квиток! Ми сподіваємося на підтримку кожного, хто читає це звернення. Віримо, що разом ми гідно пройдемо цей етап і зовсім скоро зашумимо на драйвовому концерті!

Будьте здоровими!
З повагою,
CEO Gastroli.ua
Ростислав Кулик

Photo and video

Thumb preview citylight2Thumb preview citylight3Thumb preview citylight4Thumb anticoncert1