Activity 05Theater

«НЕЗРІВНЯННА». Музична комедія

Date and time

17 November 2018, Saturday 19:00

Улюблені актори НАТАЛІЯ СУМСЬКА та АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ везуть незабутнє свято у Вінницю!

17 листопада о 19.00 у театрі імені Садовського нас чекає море виняткових емоцій і надзвичайна музична комедія «НЕЗРІВНЯННА»!
Це одна з найгучніших і найбільш відвідуваних вистав Національного театру імені Франка!
Феєрична, легка і дуже весела музична постановка не залишає байдужим жодного глядача!
* Приголомшлива акторська гра!
* Грандіозний драматургічний матеріал!
* Цікаві режисерські рішення і вишукані костюми!
* Чудові музичні номери і оркестр на сцені!
* Кумедні оперні партії, справжні мюзикли та складні номери із задіянням каскадерів та польотом головної героїні на янгольських крилах над сценою…
Вистава по-справжньому вражає, даруючи незабутні емоції кожному!

Взявши за основу п’єсу сучасного англійського драматурга Пітера Квілтера, у комедії «НЕЗРІВНЯННА» Анатолій Хостікоєв, як режисер і актор, та Наталія Сумська, як актриса, вибудовують ідеальний світ, в якому не існує зла, заздрощів, горя, всіх тих бід, які супроводжують людину протягом життя.
Тут царює музика, краса фантастичного світу театру і неймовірне, ідеальне єднання людських душ!

В центрі оповіді — реальна історія неординарної особистості кінця ХІХ - початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс  - американської піаністки та співачки (сопрано) , що стала однією з найперших представниць «аутсайдерської музики».
Незважаючи на відсутність музичного слуху і почуття ритму (!), вона вважала себе неперевершеною співачкою, стала дуже відомою, виступала навіть у знаменитому «Карнегі-Хол» і прожила надзвичайно цікаве насичене життя...
Її бажання співу було таким відчайдушним, що на власні кошти вона виступала на численних сценах Америки. Флоренс були притаманні незбагненні флюїди, вона володіла магнетизмом, який зачаровував глядачів, примушував знов і знов вслухатися в дивні рулади її голосу, поринати в одержимість натури, що змітала канони партитур і вільно парила поміж нотами.
Так чи інакше, але ця жінка була фантастичною, незбагненною, незрівнянною — Актрисою!
Жінкою, котра співала як хотіла!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ «НЕЗРІВНЯННА» ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті.
* Запитуйте у касах Вінницького театру імені Садовського, Будинку офіцерів, ТСК «Магігранд» (2 поверх), "Подільського туристично-інформацйного центру" (Вінницька вежа) і Вінницької обласної філармонії
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Вперше історія «Незрівнянної» була показана в Бірмінгемському репертуарному театрі у 2005 році з подальшим прокатом у Лондонському The West End.
Тільки за перші 5 років «Glorious!» була перекладена 15 мовами і поставлена у 22 країнах. П’єса здобула номінацію на престижну премію Лоуренса Олів’є як «найкраща нова комедія», а по всьому світу у ній зіграло ціле сузір'я дів світової оперної та театральної сцени!
Український переклад п’єси зродив Сергій Борщевський, і це стало першопрочитанням популярного твору в нашій країні.
- Я вперше прочитав п’єсу Пітера Квілтера років сім тому. Вона складна, але історія цікава: про співачку, котра збирала великі зали, але мала скандальну славу: одні їй аплодували, а інші — освистували. Флоренс Фостер Дженкінс знав увесь світ. Дивина, як без слуху і голосу вона стала зіркою? Мабуть, завдяки своїй харизмі й тому, що страшенно хотіла співати і заради цього могла перевернути гори, - зазначає АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ. - Я відразу вирішив, що головну роль має грати саме Наталія Сумська. Ця вистава — не про те, має співачка голос чи ні, а про внутрішню свободу й цілісність людини. Думаю, що для багатьох глядачів стане відкриттям образ Флоренс, який створила Сумська!

Не пропустіть 17 листопада о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського музичну комедію «НЕЗРІВНЯННА» - дивовижну історію, присвячена мистецтву, спроможному творити дива, фантастично впливати на людей, зачаровувати, захоплювати, відкриваючи в кожному талант добра, світла, щиросердності і краси!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».


Photo and video

Thumb nezrivnyanna2Thumb nezrivnyanna10Thumb nezrivnyanna14Thumb nezrivnyanna11Thumb nezrivnyanna6Thumb nezrivnyanna5Thumb nezrivnyanna7Thumb nezrivnyanna3aThumb nezrivnyanna13