Activity 01Concert

НАОНІ "КУЛЬТОВІ КІНОХІТИ"

Date and time

25 September 2020, Friday 19:00

25 вересня на сцені культурно-освітнього центру ім. О. Довженка Національний Академічний Оркестр народних інструментів НАОНІ представить публіці свою нову програму «КУЛЬТОВІ КТНОХІТИ».

Єдиний в світі оркестр на базі якого зібрано понад 60  різноманітних, унікальних народних інструментів, які віртуозно звучать в руках найкращих музикантів, заслужених та народних артистів з усієї України. За 50 років існування НАОНІ збагатили  свій репертуар більш ніж на 50 різних програм та проектів, зіграли понад 6000 концертів по всьому світу, здобули 7 перемог у популярному шоу «Битва оркестрів» та вразили глядачів відкриттям Євробачення 2017. З ними працюють найяскравіші зірки шоу-бізнесу, такі як: ONUKAВВДруга РікаMad HeadsAccept та інші.

Неординарно та щиро звучать народні інструменти, які б могли бути просто музейними експонатами, але дихають новим життям у програмі оркестру «КУЛЬТОВІ КІНОХІТИ» — яка об’єднала найграндіозніші саундтреки зі світових шедеврів кінематографу:  «My Heart Will Go On» з оскароносного «Титанік»«007: Координати «Скайфол»»«Пірати Карибського моря»«Сніданок у Тіфані»«Shallow» з фільму «Зірка народилась»«Місія нездійснена»«I Will Always Love You» з кінофільму «Охоронець»  та багато інших.

Для вмілої передачі всіх настроїв складних композицій потрібен особливий талант, якого є сповна НАОНІ. Адже кожен музикант професіонал, що володіє декількома інструментами та додає щось особисте так, щоб злитися воєдино з гармонійним і струнким загальним звучанням.

Тож, не пропустіть! Романтичний і драйвовий настрій, улюблені хіти та український колорит чекають на вас! Спеціально для вас співатиме запрошений зірковий гість, але це сюрприз, хто саме, дізнаєтесь на концерті.