Map symbol museum 02The Hardkiss

Музей Еврика

Date and time

28 November 2019, Thursday 16:00

Головне завдання музею - це показати школярам і студентам все саме найцікавіше і дивовижне зі світу науки, стимулювати їх до отримання знань в повсякденному навчанні. Ми переконаємо Вас в тому, що навіть найскладніші завдання і найдовші формули можуть бути цікавими, варто на них тільки подивитися з іншого боку. 

"Еврика" прагне навчити дорослих і дітей предметів природничого циклу: фізиці, хімії, біології, геології, астрономії, математики і багатьом іншим галузям знань. 

В "Евриці" Ви зможете проводити час як самостійно, так і в супроводі екскурсоводів, які з радістю допоможуть Вам впоратися з будь-яким завданням і розкажуть найцікавіші наукові факти. 

Крім насиченої музейної експозиції, у нас працює невеликий магазин, де можна придбати пізнавальну літературу, цікаві інтелектуальні ігри і незвичайні сувеніри. 

"Еврика" - це те місце, де і діти, і дорослі весело і з задоволенням занурюються в захоплюючий  та чаруючий світ науки. Місце, звідки без позитивних емоцій, гарного настрою і якісних знань ніхто не піде!