Activity 01Concert

MONATIK

Date and time

05 September 2020, Saturday 20:00

Стадіонне шоу MONATIK "LOVE IT Ритм" стало самим знаковою подією в українській музичній індустрії за останнє десятиліття. Більше 60 тисяч людей відвідало шоу відомого артиста. Трансляція наймасштабнішого шоу країни здійснювалася на телеканалі "1 + 1".

Варто зазначити, що попередня концертна програма "Vitamin D", презентація якої відбулася в жовтні 2017 року київському Палаці спорту, визнана "Кращим концертним шоу" за версією професійної музичної премії YUNA, а також телевізійною премією "Телетріумф".

Після стадіонного шоу, масштабного світового турне і неймовірного успіху третього сольного альбому артиста, музичні критики визнали MONATIK "поп-королем" української сцени. Що не дивно, адже хіти "LOVE IT ритм", "Сильно", "Те, від чого без розуму", "Vitamin D", "Кружляє", "Кожен раз", "Мокра" не покидають лідируючі позиції в музичних чартах на території України, Європи і країнах СНД. А альбом "Звучить" названий "Кращим альбомом" за версією музичної професійної премії YUNA, а "LOVE IT ритм" з першого дня.

Photo and video

Thumb 11Thumb 22Thumb 33Thumb 44Thumb 55Thumb 66