Activity 05Theater

МАСКИ-ШОУ "Одесский подкидыш"

Date and time

30 October 2017, Monday 19:00

Тільки 1 казковий день, щоб у розпал осені у серці Вінниці стати свідками феєричної суто одеської історії, яку покажуть улюблені актори легендарного «МАСКИ-ШОУ»! 30 жовтня о 19.00 у Вінницькому театрі ім. Садовського блискавична трійця улюбленців публікиГЕОРГІЙ ДЕЛІЄВ, БОРИС БАРСЬКИЙ, НАТАЛІЯ БУЗЬКО вперше представлять Вінниці свого «Одесского подкидыша»!
Це одна з найхітовіших вистав театру «МАСКИ-ШОУ», про яку ви не знайдете жодного негативного відгуку!
Суцільний захват і море задоволення – у всіх глядачів!
Гротеск і кохання, фірмовий одеський гумор і філософія, неочікувані перевтілення і метаморфози, блискавичні діалоги і феєричні емоції, влучна режисура і яскраві декорації, чимало сюрпризів і головне - дух незрівнянної Одеси у кожній деталі!
  
В основі сюжету – історія старенького інтелігента, який надумав усиновити колишнього зека Аркашу, у якого 11 судимостей… На очах у глядачів з героями відбуваються неймовірні події, а сама зустріч персонажів з різних світів, з різних Одес і з різних соціальних прошарків стає знаковою…
«Одесский подкидыш» – це одночасно гротескна комедія і притча, наповнена вдалими жартами, філософськими висловами й думками, які змушують кожного задуматися про своє життя. Притча про те, що людина живе тільки доти, поки здатна любити. А щоб любити, потрібно просто придивитися до навколишніх і до самого себе.
— У цій п'єсі — справжня Одеса з її неповторним гумором і трагізмом, — розповідає народний артист України ГЕОРГІЙ ДЕЛІЄВ, який у виставі не тільки грає головну роль, а й постає у ролі режисера. - На очах у глядача любов долає всі перешкоди. Наша історія — дуже тонка і особлива, смішна і глибока, лірична і філософська. У нинішній атмосфері люди особливо потребують радості. І «Одесский подкидыш» – з його непередбачуваним сюжетом, яскравими, хоча й трохи дивними героями - дарує її з надлишком!  

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті.

* Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.  

Комедія «Одесский подкидыш»
поставлена за однойменною п’єсою знаменитого одеського письменника і драматурга Георгія Голубенко, який своїми творами «Старые дома», «Блеск и нищета Молдованки» зумів розсмішити не одне покоління. Книга його прози «Рыжий город» или «Новые одесские рассказы» відразу ж стала бестселером серед російськомовного населення нашої, як з'ясувалося, не такої вже й великої планети.
Його «Одесский подкидыш» - це уособлення нового одеського гумору, який перетворився у більш інтелігентний і тонкий формат. Працюючи над виставою, у якій глибока філософія вбрана в комедійний костюм, акторам «Масок» вдалося відчути найголовніше - гумор не у словах, а між словами… Під час вистави «Одесский подкидыш» ви будете шукати й реготати, вдивляючись в обличчя потенційних других половинок.
Гротескна гра заслуженої артистки України Наталії Бузько та народних артистів України Георгія Делієва і Бориса Барського буде увесь час підливати масла у вогонь.
А діалог із глядацьким залом не дасть увазі послабитись ні на мить.
«Одесский подкидыш» змушує відчути весь спектр емоцій: від подиву, сміху, захопленості до нотки світлого суму!
У виставі використовуються фірмові ходи «Масок»: є і пантоміма, й еротична сцена, і світлові трюки, і гострі злободенні жарти з тонко розставленими акцентами.
Не обійдеться і без танців — чого тільки варте аргентинське танго закоханих у постановці хореографа Павла Івлюшкіна!
А декорації з реквізитом створював Олександр Алексєєв, щедро використовуючи відеопроекції у ретро-стилі, меблі із сюрпризами і порожні рами…
30 жовтня о 19.00 у театрі ім. Садовського іскрометна комедія «Одесский подкидыш» максимально занурить всіх вінничан у незвідану атмосферу справжнього духу Одеси, відкриваючи життя «чорноморської перлини» з нової сторони!
Любов і сміх здатні робити дива, і це ще раз доведе театр «МАСКИ-ШОУ» своєю дивовижно тонкою і веселою постановкою.
Тут ви зможете відпочити від буднів усією родиною!
І не забудьте взяти своїх батьків - їм теж сподобається!  
Пригощає ресторан «Тифліс».
Організатор концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». 

Photo and video

Thumb odessa0Thumb odessa0bThumb odessa0cThumb odessa0aThumb odessa0jThumb odessa3