Activity 01Concert

Літературна зустріч Сергія Жадана

Date and time

22 March 2020, Sunday 15:00

Вперше в рамках Миколаївської ХIV Книжкової толоки у Народному домі м.Трускавець відбудеться неймовірна літературна зустріч із найпопулярнішим читабельним українським псьменником Сергієм Жаданом. 

Сергій Жадан - уродженець Старобільська, що на Луганщині — український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів Жадан і Собаки та Лінія Маннергейма

Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін.

  Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені більше ніж двадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників.

Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України та учасником мультимедійних мистецьких проектів.  

 2017 року він заснував «Благодійний фонд Сергія Жадана». 

Сергій – виключення із правил: він – усюди, але він не нав’язує своєї позиції, не пропагує і не проповідує. Він просто залишається людиною і громадянином – і при тому талановитим і важливим для української культури автором.  Сергій Жадан: «Успішна Україна – це держава, громадяни якої почуваються захищено, комфортно, і в них є бажання робити щось для цієї країни. Мені здається, що саме це ознаки успіху. Максимальна самореалізація, максимальна гармонійність та максимальна захищеність».