Activity 01Best events on Gastroli.uaActivity 01ConcertActivity 09FestivalActivity 17Club

JAZZ BEZ 18 _ December 16th

Date and time

16 December 2018, Sunday 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові 
7-16 грудня 2018 р. у Львові вже  відбудеться XXVIII Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez. 
До Львова завітають музиканти зі США, Австрії ,Норвегії,Німеччини ,Угорщини,Франції,Італії , Бельгії  , Польщі та України . 
Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.


Leléka (Німеччина-Польща-Україна)
Українсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні. А вже у вересні 2017 року бенд отримав перемогу на легендарному фестивалі етнічної експериментальної музики Creole - Global Music Contest.
В основу музики, яку створює Leléka, покладено відомі народні пісні з України, що вдало поєднується з сучасним європейським джазом. Талант і сміливість в імпровізаціях, виконавський професіоналізм, помножені на неповторний український мелос, яким захоплюється весь світ, справляють на публіку магічне враження.
Докладніше: facebook.com/lelekaberlin

Viktoria Korneykova (UА) – вокал
Robert Wienröder (D) – фортепіано
Thomas Kolarczyk (PL) – контрабас
Jakob Hegner (D) – ударні

 
Belweder Quintet(Україна)
Новостворений колектив виконує власні композиції, або маловідомі твори своїх улюблених джазових сонграйтерів. Програма гурту присвячена саксофоністу і композитору Вейну Шортеру, живому класику, учаснику зіркового квінтету Майлза Девіса. Шортер не раз виступав на джаз-фестивалях у Львові.

Ярослав Казмірчук — труба
Рефат Асанов — саксофон
Тарас Кушнірук — гітара 
Марк Токар — контрабас 
Леонід Петкун — барабани

Photo and video