Activity 13Sport

Кручу педалі, щоб вони жили

Date and time

01 June 2019, Saturday 12:00

“Кручу педалі, щоб вони жили” – девіз благодійної акції, яка щорічно стартує у Львові.

Ініціатором велопробігу є співак Арсен Мірзоян та Благодійний фонд “Запорука”.

В цьому році велопробіг відбудеться вчетверте.

Щороку в перші вихідні літа близько тисячі львів’ян –компаніями, родинами, з немовлятами у спеціальних велосипедних кріслах і навіть з домашніми улюбленцями – збираються у центрі міста перед Оперним. 

Люди спілкуються між собою, влаштовують фото- та автограф-сесії з Арсеном Мірзояном та вирушають у велопробіг середмістям. На фініші велопробігу організатори влаштовують розіграш призів від партнерів заходу.

Щоб взяти участь у велопробізі, потрібно сплатити реєстраційний внесок. Для цього клікніть кнопку "Купити квитки" на цій сторінці.

Початок реєстрації на велопробіг 1 червня о 10:30 на площі біля Оперного театру. Стартуємо о 12:00.

Співорганізатор акції – мережа прокату veliki.ua. розробили маршрут ( посилання на маршрут http://bit.ly/marshrut_2019), який зможе подолати кожен. У день велопробігу компанія надає 50% знижку на оренду роверів для учасників. Забронювати велосипед можна за телефоном: 050 388 23 04.

Партнер акції компанія nextbike.ua - подвоїть суму прокату від учасників велопробігу і таку ж суму спрямує на допомогу дітям. Забронювати велосипеда можна після реєстрації у системі nextbike.ua за посиланням: https://www.nextbike.ua/uk/lviv/information/. Вказати, що Ви учасник велопробігу та забронювати ровер можна за телефоном: 0800211980

Мета велопробігу 2019 року – зібрати щонайменше 220 тис. грн. на ремонт відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії. Саме така сума потрібна на оновлення двох блоків, які складаються з чотирьох палат та санвузлів.

У 2017 -2018 році велопробіг зібрав 241 тисячу на ремонт першої частини відділення, який коштував близько мільйона гривень. У 2016 на велопробігу з Арсеном львів’яни зібрали кошти на 5 інфузоматів для онкохворих дітей цього ж відділення.

Проведіть гарно час і допоможіть онкохворим дітям одужувати у нових сучасних палатах.