філармонія
Activity 01ConcertActivity 09Festival

Oleg Krysa contest. Opening

Date and time

18 October 2019, Friday 15:00

Відкриття. Ермінь. ЛюдкевичФест    
Львівська національна філармонія, Концертний зал ім. Людкевича
Йожеф Ермінь – фортепіано
У програмі твори Ю. Кофлера, Т. Маєрського, С. Туркевич, А. Нікодемовича.
Йожеф Ермінь – український піаніст, лауреат Державних премій ім. Л. Ревуцького, М. Лисенка, обласної премії ім.С. Людкевича, а також володар Премії "Фридерик". Постійно грає як соліст з симфонічним оркестром Львівської обласної філармонії.

У своїй виконавській діяльності найбільший акцент робить на авангардній музиці, що вимагає високої інтерпретаційної та технічної вправності. У репертуарі виконавця вагоме місце займають найсучасніші опуси українських композиторів. Немало фортепіанних творів було написано і присвячено йому як першому виконавцю.

Поєднуючи високу технічну майстерність з незвичайною колористичною вразливістю, Йожеф Ермінь поціновується як інтерпретатор віртуозних та мінімалістичних творів.

Людкевич Фест
Це захоплююча подорож у світ експресивної романтичної музики, яка своєю силою підкорює серця та заставляє жити нас справжніми цінностями. Індивідуальні авторські стилі композиторів та виконавців, які створюють нову реальність часу та простору. Високе мистецтво та сміливі інтерпретації. Жива дискусія між сучасним та минулим. Перезавантаження вже знайомого нам та втеча від шаблонів