Activity 05Theater

Кармен Сюїта

Date and time

28 October 2020, Wednesday 19:00

10 КВІТНЯ НА СЦЕНІ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ ІМ. О. КОБИЛЯНСЬКОЇ ГОЛОВНА ПОДІЯ ВЕСНИ! КАТЕРИНА КУХАР В БАЛЕТІ "КАРМЕН"! 

Справжній вечір іспанської пристрасті і у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

ПРО ВИСТАВУ 

"Кармен-Сюїта" – шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими. 
Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.
Лібрето: за новелою Проспера Меріме «Кармен»: Альберто Алонсо 
Хореографія: Альберто Алонсо 
Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна 
Балет на 1 дію

Photo and video

Thumb karmen 450x450Thumb shah16 1Thumb unnamedThumb 542017Thumb  mg 9123Thumb  mg 9475