Activity 01ConcertActivity 01Best events on Gastroli.ua

JAH KHALIB

Date and time

28 October 2019, Monday 20:00

Казахстанський співак азербайджанського походження Бахтіяр Мамедов, відомий під псевдонімом Jah Khalib.
 
"Моя головна мета дарувати людям емоції музикою"
 
В даний момент співак живе і веде активну діяльність в місті Алмати. Співак взяв собі псевдонім «Jah Khalib» або, як зазначає сам Мамедов, просто Баха. Jah Khalib - талановитий автор і виконавець, один з кращих бітмейкерів і продюсерів казахстанського хіп-хопу. У своєму багажі має чимало аудіозаписів, найбільш відомими з них є «Твои сонные глаза», «Секс, наркотики», «Сжигая дотла», «Ты для меня» та інші. Пробує себе в різних музичних напрямках, в музиці цінує креативність і щирість. Працював з багатьма реп-виконавцями Казахстану в якості бітмейкер і саунд продюсера.
 
На думку фанатів Jah Khalib-а, кращої його піснею є «Секс, наркотики». Саме завдяки цій пісні за короткий термін своєї кар'єри Jah Khalib набрав більшу популярність. Його пісні користуються великою популярністю і за кордоном.

Квиток VIP 1 - це вхідний квиток на 14 осіб в окремий VIP зал на 2 поверсі з виходом на 2ий балкон для перегляду концерту;
Квиток VIP 2 - це вхідний квиток на 10 осіб в окремий VIP зал на 2 поверсі з виходом на 2ий балкон для перегляду концерту.

Photo and video

Thumb images 2Thumb images 3Thumb images 5Thumb images 4