Activity 01ConcertActivity 09Festival

INSO-Львів & Villa Musica

Date and time

22 September 2018, Saturday 18:00

INSO-Львів & Villa Musica: Відкриття сезону

Всесвітньо відомі музиканти-інструменталісти, які співпрацюють з фундацією «Villa Musica» (Німеччина) в якості запрошених викладачів, та їхні талановиті молоді колеги й вихованці з різних країн відвідують Львів із яскравою оркестровою програмою у спільному проекті з оркестром «INSO-Львів», який прийматиме гостей на сцені Львівської філармонії. Кожен з творів у програмі передбачає захоплюючий діалог солістів і оркестру, а потрійний концерт Людвіґа ван Бетховена - ще й солістів між собою, адже тріо-концерт містить не одну сольну партію, а ансамбль скрипки, фортепіано й віолончелі. Їхні партії зливаються в один організм, що веде музичну розмову з оркестром. Два інші твори не менш цікаві. Фантазія для скрипки з оркестром Роберта Шумана, на відміну від його скрипкового концерту, звучала за життя композитора, і поєднує в собі концертний інструментальний склад із рапсодичною оповідністю, притаманною жанру одночастинної фантазії. «Гарольд в Італії» ще одного яскравого композитора-романтика Гектора Берліоза — це симфонія, натхненна поемою Лорда Байрона «Чайльд Гарольдова мандрівка», де партії альта надається значення провідної.
Фундація «Villa Musica» існує вже понад 30 років і є однією з найвідоміших концертних організацій в Німеччині, яка регулярно запрошує камерні колективи з усього світу до Рейнланд-Пфальцу, організовуючи концерти в понад 50 містах федеральної землі, а також в Берліні, Брюсселі та інших містах Європи. Цього разу «Villa Musica» завітає до Львова!

Опис
У програмі:Роберт Шуман. Фантазія для скрипки з оркестром До мажор тв. 131Людвіґ ван Бетховен. Потрійний концерт для фортепіано, скрипки й віолончелі з оркестром До мажор тв. 56Гектор Берліоз. «Гарольд в Італії» тв. 16

Персоналії

  •  БОРИС ГАРЛІЦЬКИЙ - СКРИПКА (ФРАНЦІЯ)
  •  ШІРА МАЙОНІ - АЛЬТ (ІЗРАЇЛЬ)
  •  АЛЕКСАНДЕР ГЮЛЬСГОФФ – ВІОЛОНЧЕЛЬ (НІМЕЧЧИНА)
  •  САЛІХ ДЖАН ҐЕВРЕК - ФОРТЕПІАНО (ТУРЕЧЧИНА)
  •  АКАДЕМІЧНИЙ МОЛОДІЖНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР «INSO-ЛЬВІВ» (УКРАЇНА)
  •  ОЛЕКСАНДР ЗЕМЦОВ - ДИРИГЕНТ (АВСТРІЯ – ШВЕЙЦАРІЯ)

  • Партнери: Канал 24, готель "Нобіліс", готель "Леополіс", компанія "Ензим", Кумпель-груп, компанія Symphony Solutions.