Activity 01Concert

Harry Potter Концерт- Історія

Date and time

29 November 2020, Sunday 19:00

Твори Джона Вільямса, Александра Деспла, Патріка Дойла та Ніколаса Гупера наживо у виконанні симфонічного оркестру, найкращі моменти з усіх восьми фільмів у цільній концертній історії, змагання за Кубок Гоґвортсу та Смертельні реліквії: все це та ще більше – на концерті-історії "Гаррі Поттер"!
Також в оновленій концертній програмі для вас звучатиме музика з кіносаги “Фантастичні звірі та де їх шукати”.

Оповідь про "хлопчика, що вижив" розповість мовою музики, слова та кінематографу симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – справжні чарівники та метри фентезі і фантастики.
У 2020 році оркестр святкує своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: великі тематичні концерти по "Володарю Перснів", "Зоряним Війнам", "Доктору Хто", мультфільмам студії Disney, відеоіграм;  близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи. Оркестр з радістю бере участь у тематичних фестивалях (як Comic Con, ґеймерські і т.п.) та співпрацює з різноманітними творчими колективами та людьми. Музиканти – фанати своєї справи та справжні ґіки, отож розуміються не лише на музиці власних концертів, але й на її змістовному наповненні та першоджерелах. Кожен проект колективу це завжди більше ніж просто концертний захід. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження. Також LUMOS Orchestra час від часу гастролюють закордоном та мали нагоду виступати перед видатними акторами та розробниками ігор.

Якщо Вам бажається чогось більшого ніж концерт симфонічної музики, чогось кращого ніж похід у театр, чогось незабутнього, частиною чого Ви зможете стати – Вам до нас. Змагайтесь за Кубок Гоґвортсу та Смертельні реліквії, підтримуйте свій факультет або просто насолоджуйтесь музикою та атмосферою – Гоґвортс, безперечно, зачарує усіх і кожного!

Пакуйте валізи та не забувайте гарний настрій та ваші чарівні палички!

Photo and video

Thumb img 0670 clearThumb img 0723 clearThumb img 0836 clearThumb img 0636 clearThumb img 1083 clear