Activity 09Festival

FILM HUB: КІНО МАЙСТЕР КЛАС

Date and time

27 October 2018, Saturday 11:00

FIlm Hub – це освітня платформа у сфері кіно та телевиробництва. 
Film Hub– це спільнота професіоналів, яка передає знання технології виробництва кіно і телепродукції, ділиться досвідом роботи з усіма сервісами, пов'язаними з процесом створення, продажу і просування продуктів кіно та телебачення.
 

27 жовтня. Кримський Дім. Вул. Омеляновича – Павленка 9. 
 

КІНО МАЙСТЕР КЛАС
 

Беруть участь: 
Ірина Вратарьова - Шоуранер Майстер клас «Як стати шоуранером в Україні і знімати серіали» Ірина розповість про секрети нової в Україні професії - шоуранер. Автор, шеф-редактор, креативний продюсер, редактор. Брала участь у створенні понад 20 проектів, серед яких т / с «Сусіди», «Жіночий лікар», х / ф «Земля забуття», ток-шоу «Адреналін», реаліті « Мама, я одружуюсь », серіал «Сни», «Чаклунки». Зараз працює над трилером і повним метром.Засновниця продакшена Brama.film. - Якими знаннями і навичками повинен володіти шоуранер?- Як створити серіал, який відрізняється від інших і приваблює своєю "всесвіту"?- Які завдання у шоуранер на всіх етапах виробництва - від предпродакшна до промоції?- Як презентувати ідею так, щоб її купили? 

Леонид Канфер – документаліст, репортер.
 Майстер клас «Звідки ростуть ноги документального кіно» Про те, як стати документалістом, репортером. Закінчив факультет журналістики Білоруського державного університету.Працював спеціальним кореспондентом телеканалів «НТВ», «ТВ-6», «ТВЦ», «РЕН-ТВ».Автор фільму «Як я їздив до Чечні».Двічі лауреат премії ТЕФІ в номінаціях «Спеціальний репортаж» і «Спеціальний репортер» за фільми про Чечню.Потім - головний редактор 9 Каналу в Ізраїлі.Володар премії Нью-Йоркського міжнародного фестивалю документального кіно.Фільмографія:"Нормалізація", документальний фільм знятий для німецького телеканалу ARD."По ту сторону місяця", документальний фільм,"Русскій мір", документальний фільм,"Спадкоємці душманів" - спецрепотраж,"Скуті одним помстою" - спецрепортаж,"Шураві" - спецрепортаж,"Засуджені до чадрі" - спецрепортаж. 

Дар'я Волга – Актриса, телеведуча, художниця.
 Майстер клас: «Кого дійсно любить камера»Лекція про органіку існування перед камерою. Народилася в Києві. Закінчила ВДІК в 1995 році з червоним дипломом, майстерня Армена Джигарханяна та Альберта Філозова.Широку популярність їй принесла роль Маші Поветіной в популярному серіалі «Петербурзькі таємниці».У 2000 році Дарина з чоловіком Андрієм Франчуком переїхали до Нової Зеландії. У 2003 році Дарина закінчила режисерський факультет Оклендського університету і отримала ступінь майстра мистецтв.У Новій Зеландії вона знялася в телесеріалі «Hey, Dude», фільмах «Rude Awakenings», «Beyond The Ocean» (переміг на кінофестивалі в номінації «Кращий фільм» і «Краща актриса»). Там же в Новій Зеландії виступала на театральній сцені - грала в англомовних спектаклях «Буря», «Вишневий сад», «Комедія дель Арте». Викладала акторську майстерність.