Activity 01Concert

Фабріса Ді Фалько

Date and time

27 September 2018, Thursday 19:00

Від Бароко до Джазу” Фабріса Ді Фалько

Меценат, модель, танцюрист, вчитель, виконавець різноманітних джазових мюзиклів, барокових, сучасних опер, Фабріс Ді Фалько сам будучи метисом, не турбується про еклектизм: "Я вважаю себе птахом островів. Я хочу мати можливість літати від однієї дисципліни чи галузі до іншої. Я не хочу бути у клітці"Музичні критики відзначають чистий тембр голосу інноваційного музиканта та різноманіття музичних програм Ф.Ді Фалько: сміливий виклик змішувати музику джазу та бароко, здійснювати інтерпретації від сучасних творів до комедійних мюзиклів.
У статті New York Times "Нью-Йорк Таймс" журналіста Ф. Еберстата "Хто може протистояти чоловікові, який співає як жінка", французький контратенор Філіпп Жарускі зазначає: "Голос Ді Фалько – інтригуючий та відрізняється від звичних моделей. Він надзвичайно ковзає від баритона до сопрано, він комфортно виконує твори Бахачи співає з джаз-саксофоністом Ману Дібанго. Я був шокований відмінністю між його фізичною зовнішністю та його кришталево чистим та дзвінким голосом ".
Частий гість на бароковій, сучасній оперній та театральній сцені у Франції, Німеччині, Швеції, Італії, Аргентині, Африці, Румунії і Японії - Фабріс Ді Фалько вперше виступить у Львові.

Персоналії