Activity 01Concert

«Мелодії осіннього вечора»

Date and time

14 November 2018, Wednesday 19:00

Світ Класичної Музики представляє – «Мелодії осіннього вечора»

Кожні три роки Львів привертає до себе увагу всього музичного світу. Кожні три роки солісти, які хочуть здобути титул найкращих, приїздять в Україну на змагання. Вдома їх називають віртуозами та вундеркіндами, новими зірками та майбутнім класичної музики. Ми називаємо їх конкурсантами. Рівно за рік — з 24 жовтня по 3 листопада 2019 — молоді музиканти з'їдуться до Львова на ювілейний, ІІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси і покажуть тут свій рівень.
Це — конкурс, який піднімає планку. Це — конкурс, який цікавить учасників з понад 20-ти країн. Це — конкурс, який обирає найкращих і до рішення журі прислухається світ. Бо ті, хто виборов відзнаки у Львові, згодом підкорюють відомі сцени та зали, дають концерти за океаном і у Європі, мандрують з масштабними турами. І — що найбільш приємно — повертаються до Львова, щоби показати, яке зростання принесла їм перемога тут, в Україні, під пильним наглядом міжнародного журі.
14 листопада на сцену концертного залу імені Станіслава Людкевича знову підніметься скрипаль з Ірландії, володар спецвідзнаки конкурсу-2016, Девід Тобін. Харизма й майстерність, якими він підкорив суддів два роки тому, сприяють його кар'єрі — тепер скрипаль невпинно гастролює, а квитки на його концерти закінчуються, щойно потрапляють у продаж.
Девід Тобін вперше виступить у Львові з сольним концертом — він завітає до нашого міста на запрошення мистецького об'єднання “Світ класичної музики”, під крилом якого народився й здобув ім'я конкурс Олега Криси. Гість з Ірландії підготував програму, яка розширює рамки звичних для львівської публіки концертів. Від романтизму до Прекрасної епохи, крізь буремні 20-ті — й до кінця ХХ століття. Музика англійців та поляків, росіян і американців, а також — знайомство з ірландським композитором і одна всеукраїнська прем'єра. Лютославський, Ахрон, Волліс, Елгар, Валі й Рахманінов — відчуті й відібрані саме для листопадового вечора самим скрипалем.
Конкурс 2019 стрімко наближається, щоб відкрити нам ще більше імен, які заслуговують на те, щоб звучати. І одне з імен переможців — Девід Тобін — уже звучить яскраво! Тож не пропустіть цей вечір.

Твори-
Е. Ельгар. Sonate for violin and piano
С. Рахманінов. Deux Morceaux de Salon
В. Лютославський. SubitoR. Vali - Three Romantic SongsJ. Achron - Hebrew Melody, op. 33W. V. Wallace (В. Воллес). Остання Роза літа. Last Rose of Summer Fantaisie-Variations

Виконавці-
Девід Тобін (скрипка)
Денис Яворський (фортепіано)