Activity 01Best events on Gastroli.uaActivity 01ConcertActivity 09FestivalActivity 17Club

JAZZ BEZ 18 _ December 8th

Date and time

08 December 2018, Saturday 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові
7-16 грудня 2018 р. у Львові вже  відбудеться XXVIII Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.
До Львова завітають музиканти зі США, Австрії ,Норвегії,Німеччини ,Угорщини,Франції,Італії , Бельгії  , Польщі та України.
Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.

David Helbock´s Random ( Австрія)
Експериментально-інструментальне тріо Девіда Хелбока — це повний перелам стереотипів. Дві нагороди та премія глядачів на найбільшому у світі джазовому фортепіанному конкурсі фестивалю Montreux, безліч захоплених міжнародних оглядів його компакт-дисків та найважливіша премія в Австрії — «Видатний артист» 2011 року. І це тільки початок! Девід Хелбок, піаніст із невеликого містечка в Австрії під назвою Коблач, без сумніву, вже зробив міжнародну музичну кар’єру. Він не тільки чудовий піаніст, а й мислитель, який вкладає у свої проекти, окрім технічної вправності, ще й досить потужний інтелектуальний пласт.

David Helbock´s Random ( Австрія)
David Helbock — фортепіано, інсайд-піано, електроніка, іграшкове піаніно, перкусія
Johannes Bär — труба, труба пікколо, флюгергорн, сузафон, туба, альпійський горн, бітбокс, діджеріду
Andreas Broger — сопрано- і тенор-саксофон, кларнет, бас-кларнет, флейта, блок-флейта, флюгельгорн,

Докладніше: www.davidhelbock.com

Silhouette and Vinx (США-Угорщина)
Vinx, безумовно, найочікуваніша зірка цьогорічного Jazz Bez та один із найбільш обдарованих вокалістів-імпровізаторів сучасності. Один перелік його колаборацій викликає захоплення та священний трепет: Sting, Stevie Wonder, B.B. King, Herbie Hancock, Cassandra Wilson, Lou Reed, Kenny G, Sheryl Crow, Taj Mahal, Zap Mama… І цей перелік можна продовжувати рядом не менш знакових в історії світової музики імен. Його неперевершений спів Al Jarreau назвав запорукою безпечного майбутнього вокальної джазової імпровізації. Складні багатошарові мелодії, унікальний тембр і барабан, із яким Vinx  нерозлучний, роблять цього виконавця справді впізнаваним і особливим. Шоу Silhouette and Vinx — це витримана суміш джазу, фанку, bossa nova та блюзу.​
Silhouette and Vinx (США-Угорщина)
Vinx — вокал, перкусії
Szilard Banai — барабаниMarko Milan Milosevits — клавішні
Viktor Banai — гітариKaroly Drab — бас-гітараAtilla Zavodi — саксофон

Докладніше: vinx.com

Photo and video

Thumb vinx 2Thumb random 2