Activity 05Theater

Читання "Інтерв'ю з другом"

Date and time

27 June 2019, Thursday 18:00

Перформативне читання "Інтерв'ю з другом" Андрія Бондаренка в рамках проекту "Застільний період"
Тривалість - 1 год 20 хв
Місце - Галерея сценографії

Назар, «зайва людина» з вищою освітою та епізодичними заробітками на будові, живе як вміє. Якось, мандруючи додому після “горілчаних” посиденьок з другом, він знайомиться з проституткою Ірою.
У нього нема і не буде грошей, щоб «зняти» її, вона ж — поки не має замовлення. Випадкова зустріч манить їх обидвох якимись смутними сподіваннями.
Та як відкритися іншому, коли за плечима занадто багато важкого і дивного досвіду?

Читає -  Андрій Петрук

Про проект
6-го квітня в Галереї Сценографії стартував новий проект під назвою «Застільний період». В межах проекту щораз різні актори театрів Львова представлятимуть п’єси різних драматургів у форматі сценічних читань.
Застільний період — це театральний термін, що позначає перший етап роботи над виставою. В цей період постановочна група спільно читає текст, режисер пояснює концепцію майбутньої вистави, всі обговорюють теми, які будуть розкриватись. Важливо розуміти, що сценічне читання – це не кінцевий результат, а уривок з процесу, який може стати чимось більшим, або ні.

Дорогі глядачі! Будь ласка, зважайте на час початку сценічного читання. Якщо ви запізнитесь - не зможете потрапити на нього. Дякуємо за розуміння!