Christmas carols
Activity 01ConcertActivity 19For children

Christmas carols

Date and time

29 December 2019, Sunday 17:00

Чарівні мелодії, знайомі з дитинства. Дітлахи, які бігають від хати до хати, приносячи радісну звістку. Веселощі, пампухи, узвар, кутя і колядки! Надзвичайно зворушливий концерт чекає на відвідувачів Львівського органного залу. Дитячий духовий оркестр виконає відомі коляди, які ви точно будете підспівувати.

Концерт, який принесе тепло і радість у наші серця. Різдвяний настрій, який робить нас усіх трохи добрішими і щасливішими. Святкова атмосфера, яка змушує забути про всі негаразди і сповна насолодитись духом Різдва.


Диригент - Богдан Мацевко
Духовий оркестр “Веселі музиканти”

“Jingle bells”
“Бог предвічний”
“Стань Давиде”
“Що то за предиво”
”Небо і земля”
“На небі зірка”
“Люляй же, люляй”
“Вселеная, веселися”
“Нова радість стала”
“Спас нам народився”
Серед нічної тишини”
“Во Вифлиємі”

Звенигородський дитячий духовий оркестр “Веселі музиканти” сформований з учнів молодших і старших класів Пікуловицького навчально-виховного комплексу. З оркестром виступає хореографічний гурток мажореток “The best”. Викладач і керівник оркестру - викладач вищої категорії Богдан Мацевко.Дитячий духовий оркестр виступав на конкурсах та фестивалях в Україні (Київ, Тернопіль, Львів) та Польщі (Тарновські Гури, Вжешня, Домініковіце, Гожув Вєлькополький, Суховоля, Бихави, Пулави). У 2016 р. оркестр здобув третє місце на фестивалі духових оркестрів у м. Тарновські Гури (Польща), у 2017 році брав участь у фестивалі “Королівський Лев” (м. Львів).

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//


Photo and video

Thumb         Thumb         1