Activity 01Concert

Балет Грузії «СУХІШВІЛІ»

Date and time

28 March 2018, Wednesday 19:00

Улюбленці вінницької публіки – Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» - з новими гастролями у Вінниці!

28 березня о 19.00 у Будинку офіцерів вас чекає феєрична концертна програма, до якої увійшли найкращі грузинські народні танці і авторські постановки Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ»!
100 танцюристів на сцені, більше 2500 унікальних костюмів! Будуть небезпечні танці гарячих грузинських чоловіків-воїнів, трепетні виступи граційних дівчат і запальна та мелодійна грузинська музика!
«Восьме диво світу», «Небезпечні танці грузинських чоловіків», «Шторм на сцені», «Чари із Грузії», «Грузинські артисти – сама досконалість. Це навіть не танець, це – політ», – саме так про «СУХІШВІЛІ» пише міжнародна преса.
І це, без перебільшення, правда!!!
Спробуйте підстрибнути, згрупувавшись у повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і підхопіться знову, щоб повторити все знову і знову! Виконайте оберти на пальцях у м'яких чоботах з такою швидкістю, щоб ніхто не встиг роздивитися ваше обличчя. І відразу обертайтеся на колінах по периметру сцени. Зачаруйте прекрасних дам, що спокійно і грайливо спостерігають за вашим сміливим танцем, ціль якого – завоювати їхню прихильність…
Дві з половиною години концерту «СУХІШВІЛІ» пролітають немов секунди, перш ніж встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, чим захоплюватися більше: багатими традиціями Грузії, музикою, розкішними костюмами, вражаючою майстерністю чи неймовірною технічністю танцюристів.
Кожен концерт Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» - це безмежний океан насолоди, краси і захвату!
Квитки на весняний концерт «СУХІШВІЛІ» у Вінниці вже у продажу! Купуйте прямо зараз в один клік на нашому сайті, запитуйте у касах ТЦ «Петроцентр», ТСК «Магігранд» (2 поверх), Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів.
Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці замовляйте за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.
Національний балет Грузії «СХУШВІЛІ» був заснований у 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні.
 За понад 70 років існування Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» провів більше 250 турне і 14 разів об'їздив 3 континенти та 95 країн. 
Колектив виступав у найкращих залах світу: «Ла Скала», Лондонський Королівський Альберт-Холл, паризький Palais des Congrès, нью-йоркська «Метрополітен-опера» та на інших великих сценах.
Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» став володарем ключів від 33 кращих міст планети і встановив чимало світових рекордів. У Нью-Йорку виступи «СУХІШВІЛІ» були названі кращим шоу на Бродвеї, а під час виступу на сцені «Ла Скала» в Мілані завіса підіймалася 14 разів, таким чином побивши рекорд знаменитого тенора Енріко Карузо.
До Книги рекордів Гіннеса балет «СУХІШВІЛІ» потрапив, як колектив, що виступив на одній сцені найбільшу кількість разів. В одному і тому ж залі у Парижі «СУХІШВІЛІ» підряд провели 35 аншлагових концертів! Неодноразово кількість виступів ансамблю в одному місті за один приїзд перевищувала сотню!
Загалом історія «СУХІШВІЛІ» налічує 18 300 концертів, глядачами яких стали більше 9 мільйонів людей.
Їхні концерти постійно відвідують великі люди, монархи, діячі мистецтва, політики, зірки світового кіно і спорту. Вони танцювали для королеви Англії, іспанських монархів, Джона Кеннеді, Індіри Ганді, Сержа Лифаря, Іва Монтана, Жана Маре, Пеле та багатьох інших. Саме «СУХІШВІЛІ» стали улюбленим колективом Сталіна, Рузвельта та Черчилля.
Їхні неймовірні концертні костюми надихали відомих модельєрів. Так, після гастролей у Франції до жіночої моди увійшли високі чоботи і великі хутряні шапки, а Ів Сен-Лоран, що відвідав не один концерт колективу, потім представив колекцію, основним акцентом якої стали широкі смугасті пояси з бантом, які не виходять з моди і понині.
З 2000 року колективом керують онуки засновників - Ніно та Іліко Сухішвілі. І щоразу їм вдається дивувати глядачів, наповнюючи концертні програми новими цікавими постановками і неочікуваними сюрпризами.
Не пропустіть 28 березня о 19.00 у Будинку офіцерів новий концерт Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці!
Це буде незабутня зустріч з прекрасним мистецтвом, пройнята духом свободи, честі і гордості сміливого грузинського народу!
Пригощає ресторан «Marmaris».
 Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». 

Photo and video

Thumb suhishvili0pThumb suhishvili1aaThumb suhishvili2Thumb suhishvili1qThumb suhishvili5Thumb suhishvili14Thumb suhishvili19Thumb suhishvili18Thumb suhishvili7