Activity 01Concert

Бабський і Боженко

Date and time

04 February 2018, Sunday 18:00

Два Яромира, два львів’янини, два музиканти, які грають у Берліні та Відні, приїдуть до рідного міста, щоб дати єдиний концерт 4 лютого в Органному залі.Яромир Бабський зацікавився музикою, коли його мама, скрипалька Львівської опери, повісила на стіні вдома малесеньку скрипку. Малий одразу захотів грати на цьому інструменті. Яромир навчався у Львові, а потім відшліфовував майстерність у Відні. Переможець численних міжнародних музичних конкурсів, грав на багатьох сценах Європи та США. З 2011 року Яромир Бабський - перша скрипка в оркестрі Tonkunstler у Відні, очолює приватну музичну школу в австрійській столиці.
Скрипаль активно популяризує українську культуру у Відні. Він є одним із засновників Товариства української молоді в Австрії, яке проводить благодійні заходи.

Яромир Боженко теж львів’янин. Після аспірантури поїхав навчатися в Німеччину, до Вищої мистецької школи Ессена. З 1992 по 2001 рік вигравав у багатьох світових конкурсах піаністів. 
Виступав з концертами в Європі та Америці. Наразі мешкає в Німеччині, популяризує українську музику в Берліні.В Органному залі прозвучать сонати українських композиторів - Максима Березовського та Віктора Косенка, а також твори Шумана і Крейслера.

Яромир Бабський - скрипкаЯромир Боженко - фортепіано

М.Березовський - Соната для скрипки і фортепіаноВ.Косенко - Соната для скрипки і фортепіано
Р.Шуман - Соната для скрипки і фортепіано №1
Ф.Крейслер - Речетатив і скерцо для скрипки соло
Квитки: https://gastroli.ua/events/babsky-and-bozhenko 
Facebook: https://www.facebook.com/events/556361961408559/

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу (Середа-Неділя 13.00-19.00)
- онлайн Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//