Activity 09Festival

Avatar Yoga Festival

Date and time

01 August 2019, Thursday 05:00

Аватар проходить щорічно на початку серпня під сонячної Одесою. За 5 років кількість щасливих гостей з 29 збільшилася до 1350, а 1 потік трансформувався в програму з понад 210 майстрів і 35 музикантів з 15 країн світу, 19 потоків одночасних практик і безлічі тематичних локацій, понад 550 класів і виступів за 6 днів фестивалю.
Ми запрошуємо до програми провідних і заслужених майстрів, авторів методик, керівників шкіл - тих, кому є чим поділитися з особистої багаторічної практики. У програмі Аватара немає тих, хто вчить, що не практикуючи сам, хто вирішив вчити, слідуючи моді на коучинг, а не з глибокого усвідомлення наявності чогось, що можна ділитися. Тут ніхто нікого не переконує і не сперечається - звідси - умиротворена атмосфера, багато спокою, радості і багато тиші в душі.Майстри потоку Grandmasters - це всесвітньо визнані і глибокі вчителі-практики, разом з якими ми всі 6 днів будемо практикувати, пити чай і зустрічати світанок, переймати досвід і надихатися. Крім розкладу, на території облаштовані:
• Tea Space - безліч чайних майстрів проводять церемонії різних традицій
• Massage Space - затишні шатри з майстрами різних масажних технік
• Фудкорт - веганські, вегетаріанська і ведична кухні
• Yoga Market - йога товари, видання, хендмейд, прикраси
• Мехенді - місце для майстринь малюнка хною
• Спортивний куточок
• Dating Space - місце для знайомств і зустрічей. Щоденний yoga dating. У цьому потоці проходять весілля Аватара з церемоніями одруження. 
Діти до 16 років - безкоштовно. До речі, за відгуками - Аватар самий kid friendly фестиваль, діє повноцінний Kid Zone, так і паралельне чергування аніматорів, для діток, які не зацікавилися заняттями в кідзоне.

Photo and video

Thumb 1Thumb 2Thumb 3Thumb 4Thumb img 7540