Activity 01Best events on Gastroli.uaActivity 01ConcertActivity 09FestivalActivity 17Club

JAZZ BEZ 18 _ December 15th

Date and time

15 December 2018, Saturday 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові
7-16 грудня 2018 р. у Львові вже  відбудеться XXVIII Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.
До Львова завітають музиканти зі США, Австрії ,Норвегії,Німеччини ,Угорщини,Франції,Італії , Бельгії, Польщі та України.
Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.

Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)Репертуар групи – це  авторські композиції у сучасній стилістиці  джазу та імпровізаційної музики. Довгий час команда працювала над пошуком власного оригінального звучання, безумовно його знайшовши і, таким чином, зайнявши свою окрему нішу на джазовій сцені Польщі. Тепер квартет активно концертує і готує свій дебютний альбом.Солістка-скрипалька Олександра Кутшепа закінчила аспірантуру Академії музики в Катовіце. Брала участь у різних національних та міжнародних курсах та музичних семінарах, розширюючи межі своєї майстерності та знань. Олександра Кутшепа – двічі фіналістка Novum Jazz Festival у Ломжі у 2015-2016 роках і фіналістка у відкритій категорії фестивалю Azoty Jazz Contest у Тарнові. Скрипалька задіяна у багатьох музичних проектах як сесійний музикант. Зараз вона створює власний музичний матеріал для Aleksandra Kutrzepa Quartet. Викладає в Коледжі джазу у Любліні.


Aleksandra Kutrzepa Quartet  (Польща)
Aleksandra Kutrzepa – скрипкаBartłomiej
Garczyński – електро-гітара
Michał Studniarek – бас-гітара
Robert Kutrzepa – барабани


Докладніше: facebook.com/aleksandrakutrzepaquartet


Koty Papieża 
 (Польща)
Це музична група, що одночасно є художнім явищем, яке об'єднує у своїх рядах особистостей, а сам Яцек Білеєнскі та його вічні пісні є елементом, який об'єднує безумне існування.У Koty Papieża входять такі артисти, як Петро Лісзкевич - неслухняний, характерний персонаж, котрий знаходить приміщення для розміщення свого потенціалу у просторі групи.Марцін Заброккий - повстанець вибору, кожен день самотній матрос, котрий дрейфує серед океану подій, фестивалів або студійних постановок, а тут в Яцека неймовірно барвистий і позитивний діяч.Піотр Гвадера є майстром приготування їжі з барабанами паличками на старих бронзових пластинах. Відмінний барабанщик з панк-душою і чудовий персонаж.Кароль Колор Гадзало - контрабасист з анархістським підходом до інструменту з бунтівним баченням світу та принципами музики. Заповнює простір хрипким і низьким звуком інструменту.І, звичайно, сам Яцек Білеєнскі - різнобарвний, багатогранний, мультикультурний, міжнародний, песиміст і оптиміст в той же час, гравець своєї власної долі. Композитор, аніматор багатьох музичних, театральних і кінематографічних істот.

Koty Рapieża
Jacek Bieleński - вокал, гітара 
Piotr Łyszkiewicz  - саксофон, кларнет
Marcin Zabrodski- клавішні
Karol Kolor Gadzało  - контрабас
Piotr  Gwade- перкусія

Photo and video

Thumb bielas i koty papieza in fest flugery  e kraws 0632