Activity 17Club

18/01 Руханка

Date and time

18 January 2020, Saturday 22:00

На екваторі зими будемо плотно баситись і ловити кураж — так, на вас чекає вже друга Руханка, хедлайнером якої стане Raft Tone. Готуйтесь як слід попотіти, адже це буде справжнє кардіо. Ми попередили!

Raft Tone (KYIV)
Raft Tone - музикант, DJ, продюсер і резидент SALAT PARTY. Є 1/2 проєкт Cyborgs, який випускає свої треки на всесвітньо відомому лейблі - Armada. Учасник фестивалів Atlas Weekend і Білі Ночі. Любить експерименти у своїх сетах. Зводить Future House, Bass House і Trap.

LOCAL SUPPORT

Rubber Ducky спочатку розслабить легким диско, а потім розірве зал ритмічним драм-н-бейсом. За годинний сет Neuromonkey можна почути 30-40 треків, де кожен наступний розганятиме до танцю по зростальній величині. Glother грав майже на всіх майданчика Львова. Його сети виснажують найбільше, але ж чи не за цим ти хочеш вийти в суботу ввечері з дому?

Вже 18 січня стіни Феста здригнуться від ваших танців, а щоб ця подія стала ще яскравішою, ми готуємо для вас нові візуальні ефекти, потужне світло та відеоряд для повного занурення в атмосферу!

Хто був, той знає. Хто не був, саме час прийти і відірватись.