Activity 01ConcertActivity 09Best Rock Events

НЕРВЫ

Date and time

08 June 2021, Tuesday 19:00

8 червня гурт НЕРВЫ відсвяткує своє десятиріччя великим сольним концертом в клубі Малевич. 

У 2020 році гурту НЕРВЫ виповнюється 10 років. За цей час колектив перетворився на справжню міцну банду, яка проїхала на своєму фірмовому автобусі вздовж і впоперек країни СНД та Європу. Зараз НЕРВЫ на чолі з незмінним лідером Женею Мільковським – це вже не майбутнє рок-музики, а рок сьогоднішній, що веде за собою ціле покоління слухачів, небайдужиш до долі живої музики в нашій країні.

На рахунку групи чимало премій. В дискографії гурту НЕРВЫ шість офіційних альбомів, останній з них – «Слэм и депрессия» (2019) – прослухали понад 10 мільйонів людей, не кажучи вже про величезний тур на його підтримку та аншлаги на концертах у кожному з міст. Можливо, радіостанції й не крутять пісні гурту НЕРВЫ достатньо часто, але їх можна почути у всіх дворах країни. Однак за ці 10 років не все було спокійно. Були злети і падіння. Але одне залишалося незмінним – це працелюбство, повага до музики та нескінченний талант Жені Мільковського, у якого завжди знайдеться та сама пісня, що потрапить у серця мільйонів слухачів. НЕРВЫ люблять, а НЕРВЫ відповідають взаємністю. І їх пісні це доводять. 

8 червня у Львові НЕРВЫ збирають всіх прихильників, друзів, зависників, щоб гучно відзначити ювілей і пригадати, з чого все починалося. Женя Мільковський обіцяє з'явитися в неочікуваному амплуа, і майбутнє шоу не залишить байдужим нікого. Усі хіти, круті аранжування та улюблені пісні з найкращим звуком та світлом. Не пропустіть!

В ювілейному турі доступні квитки на Meet & Greet з гуртом. Квиток дає право раннього входу на концерт,  зустріч з групою та перебування в фан-зоні під час концерту. Всіх щасливих власників даного типу квитка чекає зустріч з повним складом групи НЕРВИ, спільне фото, автографи від всіх учасників і пам'ятний подарунок від групи, підготовлений спеціально.

Photo and video